צילום ברית
מזל טוב! הפכתם למשפחה!
אחרי לא מעט ציפיה, הכנה, התרגשות ומאמץ, הגיע לעולם שלכם בן קטן שהפך אתכם מזוג צעיר – למשפחה.
אם עוד לא תפסתם את זה, החיים שלכם באמת מתחלקים לשניים: לפני שהחמוד הקטן  הגיע לעולם –ולאחר מכן.
אירוע ברית, בין אם הוא נחגג באולם אירועים עם מאות מוזמנים, ובין אם הוא נחגג באולם של בית כנסת או אפילו בבית, הוא אחד האירועים הכי מרגשים שקיימים. החיים החדשים שמגיעים לעולם שלכם. הדבר שציפיתם לו וחיכיתם כל כך הרבה שיגיע, סוף סוף נכנס לחייכם. וכעת, כדיי שתזכרו ותנצרו את הרגעים המשמחים שלכם לתמיד, אתם צריכים צוות צילום מקצועי שינציח את הרגע שבו התינוק הקטן שלכם עובר את טקס הברית, הופך לאדם יהודי ומצטרף לעם ישראל.
את הצילום המרגש, שאנו אוהבים לעשות באירוע שלכם אנו מצלמים בשיא הרגישות ומתוך כוונה להוציא לכם מזכרת שנותנת לכם מענה גם בדמות צילומי ניו בורן. אנו קובעים עמכם חצי שעה לפני הגעת האורחים ועורכים לכם צילומי משפחה אומנותיים ומרגשים. לאורך האירוע, מעבר לטקס הברית המרגש, אנו יוזמים תמונות עם כל מי שהגיע לחגוג עמכם ויוצרים תמונות משפחתיות גדולות וקטנות שלא יהיה מצב שמישהו שאתם אוהבים לא צולם.
צילום אירוע ברית לא מקבל אצלנו משנה חשיבות רק משום שהוא אירוע קטן או עם מעט משתתפים – ההיפך! ברית היא אחד הרגעים החשובים בחייו של כל אדם ושל האנשים שהביאו אותו לעולם, ואם לא נתעד אותו ברמה הגבוהה והמרגשת ביותר, זה עלול להיות דבר שנצטער עליו בעתיד. יש היום בשוק הרבה צלמים, ואנשים חובבים שמצלמים יפה מאוד, אבל אצלנו אין התפשרות על איכות הצילום, על עריכת התמונות היסודית (ואנחנו עורכים את כל התמונות אחת אחת) על צילומי המשפחה בהתחלה ועל הצילום האומנותי והיחודי שלנו.
נשמח להיות אלו שיוצרים-יחד אתכם- את הזכרונות מהאירועים המרגשים בחייכם.