צילום בר מצווה
וואו, איזה אירוע זה בר מצווה!
כמה התרגשות, כמה הכנות, כמה לימוד והכנה, כמה לחץ...כמה שמחה אהבה ואושר מתפרצים! עולם הבר – בת מצוות עבר הרבה תהפוכות בשנים האחרונות, אבל לא משנה כמה שינויים כל "המסביב" יעבור (האולמות, הבר-בת מצווש, השמלות, החליפות, האטרקציות וכל השאר) עדיין ישאר הבסיס העיקרי של בר ובת מצווה: המעבר מילדות לבגרות. המעבר הזה שבו ילד וילדה צעירים הופכים לנערים ונערות ומתחילים דרך חדשה ובוגרת יותר. נער הבר מצווה מקבל עליו את "עול המצוות" עולה לתורה, מניח תפילין ולומד עוד קצת את המשמעות של להיות פחות ילד – ויותר ילד בוגר. יחד עם זאת, בואו נודה באמת ולא נשכח שהם עדיין ישארו הילדים הקטנים שלכם, לא לגמרי עצמאיים ובהחלט יעשו עוד הרבה שטויות של ילדים קטנים, וגם ככאלה (רציניים ובוגרים –וחמודים ושטותניקים) נרצה לזכור אותם לתמיד כשנתבגר.
עצם ציון האירוע, חגיגתו (בין אם זה באולם אירועים ענק – או בלופט רק עם החברים) וקיומו של יום מיוחד שהוא כולו סביב הילדים, מצריך תיעוד וצילום מקצועי שישאיר להם מזכרת לתמיד.
אני, נתנאל תבל, והצוות העומד לצידי, נשמח לתעד את השמחה המשפחתית שלכם (בוידאו, בסטילס, באלבומים ובמגנטים) ולהיות אלו, שביחד אתכם, יעצימו את נער הבר מצווה ונערת בת המצווה שלכם, יגרמו להם לחייך ולתת להם –ולכם –חוויה בלתי נשכחת.